UK / RU

Спа-Програми


Ласкаво просимо до СВІТУ СПА SWISSCELLSPA EXPERIENCE

Унікальна концепція ревіталізуючого та оздоровчого догляду для Нього та для Неї

Скористайтеся унікальними, індивідуально підібраними клітинними засобами догляду, які відповідають фізіологічному віку шкіри та враховують її гормональний профіль. Це унікальна, єдина у світі програма The SwissCellSpa Experience.

Обравши продукти Cellcosmet та Cellmen Spa Professional™ в акредитованих Лабораторією Cellap інститутах краси та СПА, Ви зможете насолодитися найсучаснішими процедурами догляду в галузі клітинної ревіталізації та оздоровлення.

Всі найвищі запити та найсміливіші очікування будуть задоволені завдяки високій майстерності наших фахівців, які використовують широку лінійку ревіталізуючих та оздоровчих засобів професійних ліній Cellcosmet & Cellmen SPA Professional. Дозвольте собі розслабитись на сеансі ревіталізації, релаксації чи відновлення форми в атмосфері затишку та задоволення.


Найвища гармонія

Якщо Ви хочете помітно омолодити шкіру, скоригувати контури тіла або по-справжньому відновити сили, то застосування наших програм та специфічних космецевтиків, що входять до складу професійних ліній Cellcosmet та Cellmen Spa Professional™, забезпечать миттєвий та стійкий результат.

Для цього наші фахівці зі СПА-процедур відібрали найкращі інгредієнти клітинного, рослинного або морського походження:

  • для глибокої ревіталізації: активні клітинні екстракти, отримані методом CellControl (ексклюзивні права Лабораторії Cellap у світі)
  • для досягнення ефективних результатів при м'якій дії: рослинні та морські екстракти, дбайливо відібрані та зібрані з урахуванням їх природного циклу росту
  • для того, щоб поринути в море відчуттів і повністю розслабитися: на 100% чисті та натуральні ефірні олії

Свіжість, енергія, гармонія тіла та духу... Кожен етап догляду сприяє прояву краси Вашої шкіри, пробуджує всі Ваші почуття… Отримайте незабутні відчуття у світі без часу, далеко від напруженості та стресів повсякденного життя.

Ціна:
Кількість:
Всього:
В корзині: