UK / RU

Філософія підприємства


Лабораторія Cellap, розташована у Швейцарському місті Мон-сюр-Лозанн на березі озера Леман, займається впровадженням нових досягнень косметичної науки. Говорячи про клітинні та фітозасоби, ми часто вживаємо термін "космецевтика". Цей термін з'явився нещодавно та утворився зі слів "фармацевтика" та "косметика". Він підходить для опису наших продуктів, тому що їх формула є результатом детальних вузькоспеціалізованих наукових досліджень, а самі вони є високотехнологічними косметичними засобами.

Цей унікальний альянс індустрії краси та науки виражений у слогані "Наука залишатися молодим", під яким ми випускаємо всі наші марки.

ДОСКОНАЛІСТЬ НА ВСІХ РІВНЯХ

Квінтесенція швейцарської косметичної науки для вашої краси

Наші пріоритети – якість та досконалість у всьому. Щоб забезпечити найвищі стандарти виробництва, вся наша продукція розробляється, виготовляється та упаковується безпосередньо на території нашого заводу в Мон-сюр-Лозанн у Швейцарії, що є рідкісним винятком в індустрії краси, де більшість брендів віддають виробництво стороннім компаніям.

Постійно удосконалюючи свою продукцію, Лабораторія Cellap втілює в лініях Cellcosmet та Cellmen нові відкриття в косметичній науці. При розробці препаратів використовуються лише найкращі активні інгредієнти, які були науково відібрані та ретельно збалансовані для оптимального впливу на шкіру. Відділ досліджень та розробок Лабораторії Cellap, де працюють провідні фахівці у своїй галузі, є одним з небагатьох у світі, який освоїв технологію цито- та фіто-біокомплексів.

Селективна дистрибуція

Щоб зберегти високий престиж нашого бренду, ми розповсюджуємо продукцію Cellcosmet та Cellmen виключно через обрані салони краси, спа-центри, парфумерні бутіки та магазини, де персонал проходить поглиблену підготовку, яка дозволяє добре розбиратися в наших препаратах та пропонувати клієнтам професійну консультацію високого рівня.

ГАРАНТІЇ І ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Найкращі інгредієнти

Щоб забезпечити оптимальну дію наших препаратів на шкіру, ми використовуємо лише:

 • екологічно чисті, нерафіновані рослинні олії першого холодного віджиму;
 • на 100% чисті та натуральні ефірні олії;
 • водорості та компоненти морського походження, зібрані з урахуванням їхнього природного циклу зростання;У зв'язку з цим ми відмовляємось від використання деяких інгредієнтів та гарантуємо, що наша продукція не містить:
 • барвників,
 • спирту,
 • синтетичних або хімічно модифікованих ефірних олій.

Врахування фізіологічного віку шкіри

Знаючи, що шкіра – це живий орган, який змінюється протягом життя, ми розробили косметичні засоби, що відповідають різним життєвим етапам кожної людини. Ми пропонуємо засоби з різною концентрацією клітинних компонентів (від 2,5% до 20% і вище), які враховують точний фізіологічний вік шкіри та її специфічні потреби. Це справжній прорив у косметичній промисловості.

Врахування гормонального профілю чоловічої та жіночої шкіри

Намагаючись задовольнити специфічні потреби шкіри, ми пішли шляхом диференціації між товарами для чоловіків і для жінок. Зважаючи на те, що гормональний фон чоловічої шкіри відрізняється від жіночої, ми розділили всі наші препарати на дві лінії:

Cellcosmet – лінія косметичних засобів для жінок,

Cellmen – лінія косметичних засобів, розроблена спеціально для чоловіків. У цій лінії використовуються клітинні екстракти, відмінні від клітинних екстрактів жіночої лінії Cellcosmet.

100% швейцарське виробництво

Ми дуже віддані швейцарським цінностям і традиціям майстерності. Саме тому ми розробляємо, виробляємо та упаковуємо всю нашу продукцію у нашій Лабораторії у Мон-сюр-Лозанн у Швейцарії. Таким чином, як член Асоціації захисту походження швейцарської косметики "SwissCos" ми гарантуємо своїм клієнтам засоби на 100% швейцарського виробництва.

Наш пріоритет – задоволені клієнти

Маючи сертифікат ISO 9001:2008, ми прагнемо відповідати найвищим вимогам якості та побажанням наших клієнтів:

 • демонструємо здатність регулярно випускати продукцію, яка відповідає вимогам клієнта;
 • постійно працюємо над оптимізацією контролю якості за допомогою постійного вдосконалення.

Екологічна етика

Наша місія у сфері охорони навколишнього середовища

Виробництво високоякісної продукції з використанням технологій, які мають мінімальний вплив на довкілля.

Наше бачення

Пріоритетна турбота про довкілля зі збереженням високих результатів та темпів інноваційної діяльності.

Наші цінності

Інновації, привернення уваги до проблем, результати.

Щоб якнайкраще виконати наші зобов'язання з охорони навколишнього середовища, Лабораторія Cellap отримала сертифікат споживача "зеленої" електроенергії, перейшовши на 100% забезпечення від поновлюваних джерел енергії.

Ця 100% відновлювана енергія складається з енергії, що отримується від вторинного перероблення відходів, енергії сонячних батарей та енергії вітру. Її походження 100% швейцарське.

4 основи наших зобов'язань:

Співробітники

Культура підприємства, що спонукає наших співробітників підтримувати всі зусилля компанії, спрямовані на збереження довкілля.

Матеріали

Вибір матеріалів, що використовуються у виробництві та упакуванні нашої продукції, здійснюється з урахуванням їхнього можливого впливу на навколишнє середовище.

Устаткування

При закупівлі нового обладнання ми маємо на меті мінімально впливати на навколишнє середовище.

Будівля

Було проведено максимально можливі перепланування будівлі з метою мінімізації впливу на довкілля.

Усвідомлюючи свою відповідальність перед суспільством та навколишнім середовищем, Лабораторія Cellap зобов'язується дотримуватися наступних принципів управління:

 • стежити за дотриманням чинного законодавства у галузі охорони навколишнього середовища;
 • інформувати всіх наших співробітників з метою покращення їхньої екологічної свідомості;
 • впроваджувати процеси, спрямовані на мінімізацію відходів;
 • підбирати матеріали з урахуванням їхнього впливу на довкілля;
 • відбирати постачальників залежно від своїх зобов'язань щодо охорони навколишнього середовища та близькості розташування;
 • інформувати клієнтів та привертати увагу підрядників до принципів підприємства щодо навколишнього середовища;
 • сортувати відходи діяльності підприємства (папір, картон, пластик, скло, зарядні акумулятори, картриджі до принтерів);
 • оснащувати свої приміщення енергоощадними освітлювальними приладами;
 • здійснювати контроль за температурою у приміщеннях та забезпечувати ефективну теплоізоляцію для оптимізації енерговитрат;
 • грамотно керувати споживанням води через встановлення економного обладнання та відповідних змішувачів;
 • інвестувати в економічне офісне електрообладнання (Клас A);
 • пропонувати продукти, технології виробництва яких засновані на заощадженні навколишнього середовища (біорозкладаються, використовуються для вторинного перероблювання тощо).

ЛІНІЇ ПРОДУКТІВ

Для жінок Cellcosmet™

Для чоловіків Cellmen™

Для жінок та чоловіків: Cellcosmet™ та Cellmen™ (лінія для чоловіків та жінок - "унісекс")

Лінія професійних засобів догляду: Професіоналізм у СПА Cellcosmet та Cellmen

Професійна лінія брендів Cellcosmet & Cellmen є унікальною, ексклюзивною лінією лікувальної космецевтики, доступною виключно в акредитованих спа-салонах та інститутах краси.

КОСМЕЦЕВТИЧНІ ГРУПИ

Космецевтика, створена в результаті спеціалізованих досліджень, поділяється на три групи, кожна з яких створювалася з урахуванням різних потреб шкіри:

Група цитокосмецевтики

Цитокосмецевтика ліній Cellcosmet і Cellmen має у своєму складі клітинні (цито-) комплекси, завдяки чому вони надають ревіталізуючу та антивікову дію, а також відновлюють природний функціональний баланс шкіри.

Група фітокосмецевтики
Ці засоби мають у своєму складі рослинні (фіто-) та морські комплекси, ефірні олії та квіткові екстракти, завдяки чому забезпечують підготовчий та оздоровчий догляд за шкірою.

Група цито- і фітокосмецевтики
Засоби цієї групи поєднують у своєму складі цито- (клітинні) та фітокомплекси, синергічна дія яких забезпечує цим препаратам ревіталізуючий та оздоровлювальний ефекти.

Ціна:
Кількість:
Всього:
В корзині: