UK / RU

Про нас

Компанія Міжнародна Медична Група є ексклюзивним дистриб'ютором торгової марки Cellcosmet та Cellmen, (Швейцарія, Cellap Laboratoire S.A) в Україні. Завдяки створенню та успішному впровадженню високих технологій у косметології, Cellap Laboratoire S.A визнана Експертом №1 швейцарської цито та фітокосмецевтики. Найважливішим досягненням Cellap Laboratoire S.A стало використання у складі косметичних засобів активних клітинних екстрактів, які володіють унікальною омолоджувальною дією.

Вся продукція виробляється на основі унікального, запатентованого компанією методу CellControl, який дозволяє зберігати активність клітинного матеріалу до самого закінчення терміну придатності засобів.


Асортимент продукції торгової марки Cellcosmet та Cellmen складається з 60 позицій, які задовольняють потреби будь-яких вікових категорій від 20 років, всі засоби відображають головний девіз підприємства: "Наука залишатися молодим".Cellap Laboratoire S.A розробила та пропонує ексклюзивні професійні процедури для обличчя, програми з догляду за тілом, лінію домашнього клітинного догляду спеціально для чоловіків та спеціально для жінок.

Висока ефективність та абсолютна безпека клітинних засобів Cellcosmet та Cellmen забезпечують провідні позиції та визнання у всьому світі.

Ціна:
Кількість:
Всього:
В корзині: